UKS „Jasiołeczka” działający przy Zespole Szkół w Świerzowej pracowicie spędził weekend 17-18.11.2018 r. W sobotę 17 listopada 10-osobowa reprezentacja młodych judoków zdobyła 6 medali na XVII Międzynarodowym Turnieju Judo w Jedliczu. W zawodach tych rywalizowało 284 zawodników z 29 klubów z Polski i zagranicy. Gratulujemy uczniom naszej szkoły sukcesów i wywalczonych medali:  Martyna Faber zdobyła srebro, a Jakub Samborowski brąz.
W niedzielę 18 listopada najmłodsi zawodnicy spróbowali swoich sił na zawodach „Pierwszy krok w judo” zorganizowanych przez UKS „Piętnastka” w Krośnie. Brawa dla wszystkich dzieciaków za  odwagę, waleczność i pierwsze zdobyte medale. Naszą szkołę reprezentowali:
Michał Nabagło, Mikołaj Nabagło, Tymoteusz Prajsnar i Michał Dubis.

Piotr Drozd – trener UKS „Jasiołeczka”

judo_k judo_m