SZKOLNE KOŁO TURYSTYCZNE ,,ŚWIERZOWSCY RAJDOWCY”

Opiekunowie:
mgr Beata Malik
ks.Adam Pakosz

Członkowie: Jakub Samborowski, Szymon Czelny, Paweł Kawalec, Adrian Wojnar, Weronika Świątek, Martyna Kozioł,  Aleksandra Giemza, Kornelia Józefczyk, Oliwia Mazur, Paulina Głowacka, Karolina Gromek, Karolina Zając, Wiktor Siess, Maciej Bęben, Natalia Giemza, Eryk Warunek, Maria Drozd, Maja Adamik, Maja Kobak, Weronika Laba, Kacper Duplaga, Mikołaj Moriak, Leonard Keβler, Wiktoria Zuzak, Andżelika Sieńko, Jakub Szmist, Hubert Szuba

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

Opiekunowie:
mgr Dorota Hajdamowicz
mgr Agata Samborowska – Zajdel

Skład Samorządu:
Przewodnicząca – Gabriela Zając
Zastępca Karolina Adamik
Sekretarz – Paweł Kawalec
Sekcja reprezentacyjno – sztandarowa Hubert Szuba, Maria Drozd, Angelika Sieńko
Sekcja dekoracyjna – Maja Kobak, Maja Adamik, Wiktoria Zuzak, Aleksander Wyczesany, Wiktoria Laba, Oliwia Kłusek, Aleksandra Giemza
Sekcja porządkowa – Jakub Szmist, Kacper Duplaga, Bartłomiej Jastrząb, Ewelina Kujda, Wiktor Ginalski, Radosław Guzik, Nina Prajsnar

SZKOLNE KOŁO „CARITAS”

Opiekunowie:
mgr Magdalena Lipińska
ks. Adam Pakosz

CzłonkowieGancarz Amelia, Jastrząb Aleksandra, Kawalec Paweł, Kozioł Martyna, Lenart Klaudia, Samborowski Jakub, Sroka Szymon, Świątek Weronika, Adamik Karolina, Dziadosz Emilia, Dziadosz Katarzyna, Giemza Aleksandra, Kłusek Oliwia, Kujda Ewelina, Prajsnar Nina, Trybus Julia, Wyczesany Aleksander, Zając Gabriela, Berezowska Aleksandra, Guzik Radosław, Silwanowicz Milena, Adamik Maja, Drozd Maria, Jastrząb Bartosz, Szmist Jakub, Szuba Hubert, Sieńko Andżelika, Zuzak Wiktoria


DZIAŁALNOŚĆ ROZWIJANIA GOSPODARNOŚCI I OSZCZĘDNOŚCI
SKLEPIK „GROSIK”

Opiekun:
mgr Jolanta Wenc

Chłopcy sprzedający w sklepiku: Wiktor Siess, Maciej Bęben

 

SZKOLNE KOŁO PCK


Opiekunowie:

mgr Beata Gefert
mgr Małgorzata Jakubowska

Skład prezydium:
przewodnicząca: Gabriela Zając
zastępca: Nina Prajsnar
skarbnik: Ewelina Kujda

Członkowie: Oliwia Kłusek, Julia Trybus, Aleksander Wyczesany, Ola Giemza, Emilka Dziadosz, Karolina Adamik, Katarzyna Dziadosz, Wiktoria Fruga, Romina Lipińska, Wiktoria Mermon, Wiktor Ginalski

                                                 LIGA OCHRONY PRZYRODY

Opiekunowie:
mgr Beata Prętnik
mgr Renata Janocha

Członkowie: Dominika Nitka, Miłosz Jakubowski, Wiktor Ginalski, Maja Adamik, Maja Kobak, Wiktoria Laba, Maria Drozd, Hubert Szuba, Jakub Szmist, Wiktoria Zuzak, Andżelika Sieńko, Adrian Jureczko, Leon Keβler, Wiktor Siess, Jakub Gładysz, Radosław Guzik, Nina Prajsnar, Julia Trybus, Ewelina Kujda, Aleksandra Giemza, Aleksander Wyczesany, Gabriela Zając, Oliwia Kłusek, Emilia Dziadosz, Katarzyna Dziadosz, Weronika Świątek, Martyna Kozioł, Klaudia Lenart, Aleksandra Jastrząb

                                                                              CHÓR SZKOLNY

Opiekun: mgr Agata Samborowska – Zajdel

Członkowie: Wiktoria Faber, Paulina Dubis, Dominika Nitka, Anna Krzanowska, Faustyna Buczyńska,Dawid Błażejowski  Maria Deryniowska, Maria Michałkowska,  Martyna Myśliwy, Amelia Midura, Maja Adamik, Wiktoria Laba, Maja Kobak, Andżelika Sieńko, Maria Drozd, Wiktoria Zuzak, Paulina Głowacka, Kornelia Józefczyk, Karolina Zając, Radosław Guzik, Natalia Giemza, Karolina Gromek, Amelia Gancarz, Klaudia Lenart, Aleksandra Jastrząb,Weronika Świątek, Martyna Kozioł, Gabriela Zając, Oliwia Kłusek, Katarzyna Dziadosz, Nina Prajsner, Aleksandra Giemza, Wiktoria Mermon, Karolina Adamik, Julia Trybus, Emilia Dziadosz, Romina Lipińska, Ewelina Kujda.