KONKURSY SZKOLNE
Dyktando niepodległościowe „Po polsku o historii”
Uczestnicy:
Adamik Oliwia – IVa, Fafuła Iga – IVa, Filip Kuca – IVa, Nitka Julia – IVb, Moriak Zuzanna – IVb, Prajsnar Filip – IVb, Dubis Paulina – Va, Bęben Zuzanna – Va, Kozubal Antonina – Va, Krzanowska Anna – Vb, Pęcak Igor – Vb, Henzel Amelia – Vb, Myśliwy Martyna – Vb, Jureczko Adrian – VI, Laba Wiktoria – VI, Warunek Eryk – VI, Berezowska Aleksandra – VII, Henzel Aleksandra – VII, Wilusz Oliwia – VII, Adamik Karolina – VIII, Świątek Weronika – VIII, Kawalec Paweł – VIII, Giemza Aleksandra – VIII.
Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek
Uczestnicy:
Justyna Kukulska, Szymon Szklarski, Gabriela Zając, Emilia Tomoń, Maria Deryniowska, Filip Prajsnar, Julia Nitka, Eryk Warunek, Julia Jaskulska, Maja Myśliwy, Wanessa Wilk, Gabriela Wierdak, Amelia Hejnar, Julia Deryniowska, Oliwia Adamik, Maja Keβler, Karina Pacek, Martyna Faber, Karolina Wierdak, Nadia Szmist, Zuzanna Bawiec.
Szkolny Konkurs Plastyczny „Moje Boże Narodzenie”
Uczestnicy:
Jessica Foremny kl. II, Kinga Foremna kl. II, Julia Jureczko kl. II, Maja Myśliwy kl. I, Wanessa Wilk kl. I, Wiktoria Rachwał kl. I, Antoni Henzel kl. 0, Jakub Filar kl. 0, Lenka Wilusz kl. 0.
Do konkursu gminnego zakwalifikowano prace uczniów:
Emilia Krzanowska kl. Va
Andżelika Sieńko kl. VI
Aleksandra Henzel kl. VII
Julia Deryniowska kl. IVa
Jan Brzozowski kl. 0
Szkolny Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych
Uczestnicy:
Jakub Wójtowicz kl. 0, Szymon Michałek kl. 0, Jan Brzozowski kl. 0, Amelia Hejnar kl. 0, Alan Jastrząb kl. I, Wanessa Wilk kl. I, Maria Trybus kl. I, Julia Jaskulska kl. I, Ola i Iza Kosztyła kl. II, Jessica Foremny kl. II, Maja Delimata kl. II, Bartek Jastrząb kl. VI, Zuzak Wiktoria kl. VI, Laba Wiktoria kl. VI.
Do konkursu gminnego zakwalifikowano prace uczniów:
Gabriela Wierdak kl. 0
Rozalia Niziołek kl. 0
Lena Zajdel kl. 0
Paweł Filar kl. I
Karolina Wierdak kl. IV
Konkurs geograficzny na plakat „Moja mała ojczyzna”
Uczestnicy:
Klaudia Cach IIIaG – I m-ce,
Natalia Kowalczyk IIIaG – I m-ce,
Julia Majkut IIIaG I – m-ce,
Martyna Stojak IIIaG – I m-ce,
Oliwia Wilk IIIbG – II m-ce,
Karolina Doniek IIIbG – II m-ce,
Konrad Delimata IIIbG – II m-ce,
Kamil Szkudlarek IIIbG – II m-ce,
Maciej Bęben VII – III m-ce,
Jakub Gładysz VII – III m-ce,
Wiktor Siess VII – III m-ce,
Dawid Zajdel VII – III m-ce,
Oliwia Mazur VII, Karolina Gromek VII, Radosław Guzik VII, Aleksandra Berezowska VII, Aleksandra Henzel VII, Milena Silwanoiwicz, Karolina Zając VII, Kornelia Józefczyk VII, Natalia Giemza VII, Oliwia Wilusz VII, Paulina Głowacka VII.
KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE
VI Konkurs Wiedzy Technicznej i Motoryzacyjnej
Uczestnicy:
Kordian Dąbrowski – IIIaG
Przemysław Jedziniak – IIIaG
Kawalec Paweł – VIII
Wyczesany Aleksander – VIII
Halowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców
Uczestnicy:
Dąbrowski Kordian – IIIaG, Delimata Konrad – IIIbG, Goleń Dawid – IIIaG, Sieńko Krystian – IIIbG, Soszyński Damian – IIIaG, Szkudlarek Kamil – IIIbG, Wydra Mateusz – IIIaG
Konkurs turystyczno – krajoznawczy zorganizowany podczas Rajdu Pieczonego Ziemniaka
Uczestnicy:
Adrian Wojnar – I miejsce
Wiktoria Mermon – II miejsce
Konkurs ekologiczno – przyrodniczy zorganizowany podczas Rajdu Pieczonego Ziemniaka
Uczestnicy:
Aleksandra Giemza – II miejsce
Adrian Wojnar – II miejsce
Konkurs na Palmę Wielkanocną
Wyróżnienia z naszej szkoły otrzymali:
I kategoria:
klasa „0” Zespół Szkół w Świerzowej Polskiej,
II kategoria:
klasa I Zespół Szkół w Świerzowej Polskiej,
klasa II Zespół Szkół w Świerzowej Polskiej,
klasa III Zespół Szkół w Świerzowej Polskiej.
Kategoria III:
klasa IV a Zespół Szkół w Świerzowej Polskiej,
klasa V a Zespół Szkół w Świerzowej Polskiej,
klasa VI Zespół Szkół w Świerzowej Polskiej,
Kategoria IV:
klasa VIII Zespół Szkół w Świerzowej Polskiej.
Konkurs Recytatorski „Magia w poezji ukryta – wiersze Joanny Kulmowej”
Uczestnicy:
Justyna Kukulska – klasa I – III miejsce
Aleksander Janocha – klasa II – III miejsce
Milena Wityńska – klasa III – I miejsce
KONKURSY GMINNE
Mikołajkowy Festiwal Piosenki „Droga do Gwiazd”
Uczestnicy:
Justyna Kukulska – wyróżnienie w kategorii klas O-III SP
Filip Prajsnar – III miejsce w kategorii klas IV-VI SP
Gminny Konkurs Polskiej Pieśni Patriotycznej
Uczestnicy:
Emilia Tomoń – III miejsce
Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek
Uczestnicy:
Maria Deryniowska – Vb, Filip Prajsnar – IVb, Szymon Szklarski – 0, Emilia Tomoń – IIIbG, Gabriela Zając – VIII,
Gminne zawody w piłce koszykowej chłopców
Uczestnicy:
Bułka Przemysław – IIIaG, Dąbrowski Kordian – IIIaG, Delimata Konrad – IIIbG, Dyląg Kacper – IIIbG, Goleń Dawid – IIIaG, Kawalec Paweł – VIII, Samborowski Jakub – VIII, Sieńko Krystian – IIIbG, Siess Wiktor – VII, Soszyński Damian – IIIaG, Węgrzyn Tobiasz – IIIbG, Wyczesany Aleksander – VIII, Wydra Mateusz – IIIaG, Zajdel Jakub – VIII
Gminne zawody w piłce koszykowej dziewcząt
Uczestnicy:
Doniek Karolina – IIIbG, Dziadosz Katarzyna – VIII, Gancarz Amelia – VIII, Giemza Aleksandra – VIII, Henzel Aleksandra – VII, Kłusek Oliwia – VIII, Kozioł Martyna – VIII, Mermon Wiktoria – VIII, Prajsnar Nina – VIII, Świątek Weronika – VIII, Trybus Julia – VIII, Wilk Oliwia – IIIbG, Zając Gabriela – VIII
Gminne zawody w mini piłce ręcznej chłopców
Uczestnicy:
Bawiec Bartosz – VI, Duplaga Kacper – VI, Jastrząb Bartłomiej – VI, Jureczko Adrian – VI, Moriak Mikołaj – VI, Prugar Krystian – VI, Szmist Jakub – VI, Szuba Hubert – VI, Warunek Eryk – VI
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców
Uczestnicy:
Bułka Przemysław – IIIaG, Dąbrowski Kordian – IIIaG, Delimata Konrad – IIIbG, Dyląg Kacper – IIIbG, Goleń Dawid – IIIaG, Kawalec Paweł – VIII, Kustroń Dawid – IIIaG, Sieńko Krystian – IIIbG, Soszyński Damian – IIIaG, Szudlarek Kamil -IIIbG, Węgrzyn Tobiasz – IIIbG, Wydra Mateusz – IIIaG
Towarzyski Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt
Uczestnicy:
Adamik Karolina – VIII, Dziadosz Katarzyna – VIII, Giemza Aleksandra – VIII, Kłusek Oliwia – VIII, Kozioł Martyna – VIII, Mermon Wiktoria – VIII, Świątek Weronika – VIII,, Wilk Oliwia – IIIbG, Zając Gabriela – VIII
Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Piłka Nożna
Uczestnicy:
Dąbrowski Kordian – IIIaG, Delimata Konrad – IIIbG, Goleń Dawid – IIIaG, Kustroń Dawid – IIIaG, Lula Nikodem – IIIaG, Soszyński Damian – IIIaG, Szudlarek Kamil – IIIbG, Węgrzyn Tobiasz – IIIbG,
KONKURSY POWIATOWE
Powiatowe igrzyska młodzieży szkolnej w szachach drużynowych
Uczestnicy:
Kacper Dyląg – IIIbG, Tobiasz Węgrzyn – IIIbG, Karol Nowak – IIIbG, Weronika Świątek – VIII, Patrycja Kozioł – VIII
Powiatowe igrzyska młodzieży szkolnej w koszykówce chłopców
Uczestnicy:
Bułka Przemysław – IIIaG, Dąbrowski Kordian – IIIaG, Delimata Konrad – IIIbG, Goleń Dawid – IIIaG, Kawalec Paweł – VIII, Samborowski Jakub – VIII, Sieńko Krystian – IIIbG, Soszyński Damian – IIIaG, Wyczesany Aleksander – VIII, Wydra Mateusz – IIIaG
KONKURSY DEKANALNE
Konkurs Biblijny na podstawie Ewangelii według Św. Marka
Uczestnicy:
Maria Drozd – VI, Paulina Dubis – Va, Eryk Warunek – VI.
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej
Uczestnicy:
Dąbrowski Kordian – IIIaG, Delimata Konrad – IIIbG, Goleń Dawid – IIIaG, Lula Nikodem – IIIaG, Sieńko Krystian – IIIbG, Soszyński Damian – IIIaG, Szudlarek Kamil – IIIbG, Węgrzyn Tobiasz – IIIbG,
KONKURSY WOJEWÓDZKIE
Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych
Uczestnicy:
Józewczyk Kornelia – VII, Kujda Ewelina – VIII, Prajsnar Nina – VIII, Zając Karolina – VII
XVIII Andrzejkowe Spotkania Taneczne
Uczestnicy:
Józewczyk Kornelia – VII, Kujda Ewelina – VIII, Prajsnar Nina – VIII, Zając Karolina – VII
KONKURSY MIĘDZYNARODOWE
Międzynarodowy Festiwal Artystyczny
Uczestnicy:
Józewczyk Kornelia – VII, Kujda Ewelina – VIII, Prajsnar Nina – VIII, Zając Karolina – VII