Gminny Konkurs na Palmę Wielkanocną

SCAN0023

Gminny Konkurs Twórczości Wielkanocnej

Uczestnicy:

Zofia Bałaban
Nikola Duplaga
Martynka Wityńska – wyróżnienie
Kacper Gurgacz
Milena Gajewska- wyróżnienie
Nadia Wójtowicz
Aleksander Hejnar – wyróżnienie
Kaja Szkudlarek
Mikołaj Leśniak
Justyna Łacińska
Szymon Rokitowski
Lena Zajdel
Jakub Wójtowicz
Amelia Hejnar
Rozalia Niziołek – wyróżnienie
Paweł Drozd – wyróżnienie
Zuzanna Głowacka
Szymon Szklarski
Bartosz Wilusz
Lena Wilusz
Szymon Michałek

Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek

SCAN0065 (1)

Uczestnicy:

1. Szymon Szkarski – I miejsce

2.Rozalia Niziołek

3.Paweł Drozd

 

Konkurs plastyczny pt. „Owady z folii i papieru”

SCAN0036 SCAN0034 SCAN0035 (1)

Uczestnicy konkursu:

1. Jan Brzozowski

2. Alan Buczyński

3. Paweł Drozd – wyróżnienie

4. Amelia Hejnar – wyróżnienie

5. Julia Jaskulska

6. Milena Krakowiecka – wyróżnienie

7. Bartosz Nitka

8. Rozalia Niziołek

9. Mikołaj Prajsner

10. Patrycja Smolik

11. Szymon Szklarski

12. Natalia Szydło

13. Aleksander Wilk

14. Bartosz Wilusz

15. Lena Wilusz

16. Jakub Wójtowicz

17. Zofia Bałaban – wyróżnienie

18. Aleks Garbacik – wyróżnienie

19. Kacper Gurgacz

20. Aleksander Hejnar

21. Mikołaj Kuźniarowicz

22. Szynon Rokitowski

23. Kaja Szkudlarek – wyróżnienie

24. Martyna Wityńska

Gminny konkurs Palmy Wielkanocnej

SCAN0069

XIII konkurs mówienia wierszy przez najmłodszych ŻACZEK PRZEDSZKOLACZEK na scenie

Wyróżnienie otrzymała Justyna Kukulska

SCAN0061

Eliminacje do konkursu recytatorskiego Żaczek Przedszkolaczek

Wyróżnienie otrzymali:
Maja Myśliwy
Justyna Kukulska
Wanessa Wilk
Julia Jaskulska
Rozalia Niziołek.

SCAN0050SCAN0051SCAN0052SCAN0053SCAN0054

Gminny Konkurs Twórczości Wielkanocnej

Wyróżnienie otrzymali:
Kacper Gurgacz
Rozalia Niziołek
Paweł Drozd

SCAN0032 SCAN0033 SCAN0034

Gminna Przedszkoliada Sportowa

SCAN0021(1)

Gminny konkurs recytatorski „W krainie wierszy Juliana Tuwima”

Justyna Kukulska – III miejsce

SCAN0038

Konkurs plastyczny pt. „Leśne ludki”

Uczestnicy konkursu:

Mateusz Przetacznik – wyróżnienie
Wanessa Wilk – wyróżnienie
Maja Myśliwy – wyróżnienie
Jakub Wójtowicz – wyróżnienie
Justyna Kukulska – wyróżnienie
Kamila Gruszczyńska – wyróżnienie
Rozalia Niziołek – wyróżnienie
Nikola Duplaga – wyróżnienie
Roksana Wilk – wyróżnienie
Zofia Gazda – wyróżnienie
Marika Pyter
Hubert Lidwin
Michał Dubis
Paweł  Drozd
Aleksander Janocha
Julia Jaskulska
Lena Wilusz
Amelia Hejnar
Lena Rogala
Bartosz Wilusz
Zuzanna Głowacka

scan0005