Dzisiaj w sali Centrum Kultury w Chorkówce odbyło się podsumowanie i wręczenie nagród oraz dyplomów laureatom Gminnego Konkursu Fotograficznego „Jesień w moim obiektywie”. Konkurs został zorganizowany przez Zespół Szkół w Świerzowej P. oraz Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Chorkówce. Przedmiotem konkursu były fotografie, których tematyka dotyczyła jesieni w kategoriach: pejzaż, fotografia przyrodnicza, martwa natura, ludzie fotografii. Spośród licznie dostarczonych prac komisja konkursowa w składzie: Małgorzata Frączek – Dyrektor Zespołu Szkół w Świerzowej P., Artur Jasłowski wieloletni pasjonat fotografii, opiekun kółek fotograficznych w szkołach, Paweł Malarczyk – fotograf, Małgorzata Wierdak – Dyrektor GCKCiS w Chorkówce, wybrała prace następujących uczniów:
I miejsce🥇 – Karol Szymczakowski (ZSiP. Bóbrka),
II miejsce🥈 – Zuzanna Dziadosz (ZS Chorkówka),
II miejsce 🥈– Zuzanna Chomentowska (SP Kobylany),
III miejsce 🥉– Szymon Nizianty (SP Szczepańcowa).
 
Wyróżnienia:
Mateusz Mrozek (ZSiP. Bóbrka),
Maja Delimata (ZS Świerzowa P.),
Julia Jureczko (ZS Świerzowa P.),
Jakub Lonc (SP Zręcin),
Dominika Welcer (SP Żeglce),
Zuzanna Moriak (SP Szczepańcowa),
Zuzanna Dubis (SP Kopytowa).
 
Serdecznie gratulujemy. Wystawę prac można obejrzeć w Centrum Kultury w Chorkówce.
Gratulacje dla wszystkich uczestników i oczywiście naszych uczennic Mai Delimaty oraz Julii Jureczko!
Materiał dzięki uprzejmości GCKCiS w Chorkówce, dziękujemy.
Szersza fotorelacja na na stronie GCKCiS w Chorkówce.