3 grudnia 2021 r. nastąpiło podsumowanie szkolnego konkursu fotograficznego „Uroki jesieni”. Jury w składzie pani dyrektor Małgorzata Frączek, opiekunowie Szkolnego Koła LOP: pani Renata Janocha, pani Beata Prętnik oraz opiekun Szkolnego Kółka Fotograficznego pan Artur Jasłowski dokonali wyboru najlepszych prac.
W konkursie wzięło udział 14 uczniów, a każdy uczestnik konkursu zaprezentował 3 wybrane przez siebie zdjęcia w dwóch kategoriach: fotografii krajobrazowej oraz fotografii makro. Wybór najlepszych prac nie był łatwy, gdyż uczniowie zgłosili piękne, zróżnicowane fotografie. Tym samym nie ułatwili pracy Jury. Po obradach, Jury postanowiło docenić wszystkich uczestników i przyznało I, II oraz III miejsca ex aequo, jak również wyróżnienia. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody książkowe oraz rzeczowe, które wręczyła pani Dyrektor oraz pani Beata Prętnik.
Jury wzięło pod uwagę następujące kryteria: walory artystyczne, estetyczne, merytoryczne prac, pomysłowość i zmysł obserwacji oraz spełnienie wymogów formalnych.

Wyniki konkursu „Uroki jesieni” prezentują się następująco:

I miejsce ex aequo

 • Julia Ciereszyńska, kl. V
 • Martyna Faber, kl. VII

II miejsce ex aequo

 • Jessica Foremny, kl. V
 • Julia Jureczko, kl. V
 • Julia Nitka, kl. VII

 III miejsce ex aequo

 • Julia Jaskulska, kl. IV
 • Wanessa Wilk, kl. IV
 • Justyna Kukulska, kl. IV
 • Natan Faber, kl. IV

 Wyróżnienia:

 • Maja Delimata, kl. V
 • Anna Kłosowicz, kl. VII
 • Nadia Lech, kl. VII
 • Dawid Kurcoń, kl. IV
 • Michał Dubis, kl. IV

Dziękujemy uczestnikom za tak liczny udział, gratulujemy ‘oka’ oraz sukcesów i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach fotograficznych!