Okres Świąt Bożego Narodzenia jest czasem wyjątkowym. Wówczas zapomina się o wszystkich troskach, niepowodzeniach i spędza się go w gronie najbliższych w przyjaznej atmosferze. Wielu z nas już wcześniej przygotowuje się do tych radosnych chwil. Kupujemy prezenty, ubieramy choinki i pieczemy pyszne pierniczki. które swym zapachem przypominają, że Boże Narodzenie już niedługo. W piątek 10 grudnia uczniowie klas O-III naszej szkoły wybrali się do Domu Ludowego w Świerzowej Polskiej, gdzie zostali zaproszeni przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich. Dzieci dekorowały pierniczki, przyglądały się pracy pań, które wyrabiały ciasto i wykrawały z niego różne kształty. Później wszyscy degustowali te pyszne słodkości. Serdecznie dziękujemy paniom z Koła Gospodyń Wiejskich za zaproszenie i mile spędzony czas w świątecznej atmosferze.

„Do każdego domu i każdemu z nas niechaj piękne bożonarodzeniowe święta przyniosą betlejemski blask.”