Hello!
Witajcie! Dzisiejszy temat to Family/Rodzina  🙂 

Wysłuchajcie proszę piosenki i spróbujcie ją zaspiewać.

Oto jej tekst:
Rain-Rain-Go-Away-daddy-wants-to-play-Lyrics-printable

A tutaj karty ze słówkami, które chciałabym abyście zapamiętali:
rain-rain-go-away-flashcards

Teraz czas na kolorowankę:
rain-umbrella

I zadanie – narysujcie, wyklejcie drzewo swojej najbliższej rodziny (rodzice i rodzeństwo), kto potrafi, proszę o podpisy. Poniżej link z pomysłami.
https://www.google.pl/search?q=family+tree+printable+for+kindergarten&tbm=isch&ved=2ahUKEwiaw6fq9PbpAhWckaQKHbVjCR4Q2-cCegQIABAA&oq=family+tree+printable+&gs_lcp=CgNpbWcQARgCMgQIABATMgQIABATMgQIABATMgQIABATMgQIABATMgQIABATMgQIABATMgQIABATMgQIABATMgQIABATUI70AViO9AFg6YcCaABwAHgAgAGAAYgBgAGSAQMwLjGYAQCgAQGqAQtnd3Mtd2l6LWltZw&sclient=img&ei=-aTgXtriBZyjkgW1x6XwAQ&bih=635&biw=1221

Już nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę Wasze prace: beata.malik@poczta.onet.pl