Sezon rajdowy rozpoczęty! 11 października drużyna rajdowa Świerzowscy Rajdowcy wzięła udział w IX Rajdzie Ekoturystycznym Pieczonego Ziemniaka. Wędrówkę rozpoczęliśmy od zwiedzania sali edukacyjnej Zespołu Karpackich Parków Krajobrazowych w Dukli. Stamtąd autokarem udaliśmy się do Stasiany, gdzie pod przewodnictwem Pana Ryszarda Majki przeszliśmy ścieżką przyrodniczą ,,W Przełomie Jasiołki” na gorę Ostra 😆 Góra ta nie bez powodu nosi swoje imię, podejście jest dość strome. Na zakończenie rajdu rozpaliliśmy ognisko na którym upiekliśmy pyszne kiełbaski i ziemniaczki. Tradycją rajdów są konkursy ekologiczno – przyrodniczy oraz turystyczno-krajoznawczy. Nasi rajdowcy (Oliwia Adamik, Paulina Guzik, Hubert Szuba oraz Eryk Warunek) zdobyli zaszczytne I, II oraz III miejsca 😆 Brawo!!! Zapraszam do galerii zdjęć.