W poniedziałek 17 czerwca 2019 roku pożegnaliśmy ostatnie trzecie klasy gimnazjum, a także po raz pierwszy żegnaliśmy klasy ósme.
Była to piękna i podniosła uroczystość. Gratulacje odebrali ósmoklasiści i gimnazjaliści, którzy zdobyli najwyższą średnią w szkole oraz odnieśli największe sukcesy, wpisując się do złotej księgi i odbierając nagrody książkowe.
Rodzicom wręczono listy gratulacyjne oraz podziękowania za wieloletnią pracę na rzecz szkoły.
Absolwenci podziękowali nauczycielom i rodzicom za serce i troskę oraz za zaangażowanie. Nie zabrakło również humoru. Uczniowie zaprezentowali się w śmiesznych scenkach dramatycznych, parodiując wybrane lekcje. Dużym zainteresowaniem cieszył się filmik przygotowany przez klasę IIIa, w którym uczniowie uchwycili najlepsze ich zdaniem sceny z życia szkoły.
Pod koniec uroczystości klasa VII wraz z wychowawcą p. Mariolą Jabłecką w krótkim montażu słownym pożegnała swoich starszych kolegów.
Uroczysty apel przygotowali uczniowie pod kierunkiem p. Małgorzaty Jakubowskiej, p. Agnieszki Sząbary, p. Piotra Drozda. Nad dekoracją czuwała pani Anna Dubis.
Wszystkim uczniom i rodzicom życzymy bezpiecznych, radosnych i słonecznych wakacji.