22 maja 2019 r. w naszym przedszkolu odbył się konkurs recytatorski pod hasłem: „Przedszkolak w świecie poezji”. Do konkursu przystąpiło 12 dzieci (po 6 z każdej grupy przedszkolnej). Dzieci bardzo solidnie przygotowały się do konkursu; recytowały wiersze znanych autorów poezji dziecięcej. Jury po wysłuchaniu wszystkich uczestników postanowiło nagrodzić wszystkie dzieci, a troje z nich szczególnie wyróżnić.

Są to:
– Aleksandra Zubel
– Nikola Duplaga
– Kaja Szkudlarek

Pozostałe dzieci biorące udział w konkursie to:
– Nadia Wójtowicz
– Ignacy Henzel
– Adam Prętnik
– Oskar Rachwał
– Szymon Szklarski
– Milena Gajewska
– Patrycja Smolik
– Mikołaj Prajzner

Wszystkie dzieci otrzymały upominki w postaci książek oraz dyplomy pamiątkowe.

Bardzo dziękujemy wszystkim Dzieciom oraz ich Rodzicom za czas poświęcony na przygotowanie swoich pociech do konkursu.

tekst p. Renata Kobak