„Możesz mieć wpływ na sprawy,
które mają znaczenie”.

Poruszeni poniższym apelem uczniowie klasy IVa wraz z wychowawcą p. Beatą Malik postanowili zareagować. Do Marysieńki, która potrzebuje wsparcia i ciepłego słowa popłynęły ręcznie przygotowane kartki z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia. Dziękujemy Marysieńce za kartkę zwrotną 🙂  i życzymy wszystkiego co najlepsze!

,,Kochani. Mamy kryzysik.
Wiemy już, że wyniki badania rezonansowego dają złe rokowania. Na nic nie przespane, czy przepłakane noce. Teraz jest czas organizacji i podejmowania nadludzkich decyzji. Wiemy już że 2 seria przeszczepów komórek macierzystych wydłużyła dobrą kondycje Marysieńki w tak kiepskiej sytuacji w jakiej się znajduje. Cała Mania.💕 Widzimy również, że Marysieńka pierwszy raz się boi. Więc rysujemy, rozmawiamy, rozmawiamy, bawimy się i czytamy… Dlatego pomyślałam, że może i Wy moglibyście włączyć siebie i swoich znajomych, by dodać otuchy Marysieńce w tym trudniejszym czasie Niezwykłego życia Cudownej dziewczynki poprzez przesłanie dedykowanej kartki/widokówki z ciepłym zdaniem dla niej. Jest silna. Jest Niezwykła! Ślijcie z każdego zakątka świata!
Niech Marysieńka dowie się, że jej kibicujecie i jest Wam bliska!”