W dniach 10, 11, 12 kwietnia 2019 r. pomimo akcji strajkowej odbędą się w naszej szkole egzaminy gimnazjalne! Przypominam młodzieży klas gimnazjalnych, aby w tych dniach przybywali do szkoły w stroju galowym najpóźniej o godzinie 8:30! Należy przynieść ze sobą dokument tożsamości oraz czarny długopis a drugim dniu egzaminów dodatkowo linijkę! Uczniowie mogą również przynieść małą butelkę wody oraz drugie śniadanie, które będą mogli skonsumować w przerwie egzaminów na świetlicy.

Autobusy w tych dniach rano będą jeździć zgodnie z planem, natomiast w drogę powrotną wyruszą po zakończonych egzaminach.

Przypominam również, że zgodnie z kalendarzem roku szkolnego w dniach egzaminów gimnazjalnych uczniowie szkoły podstawowej nie mają zajęć dydaktyczno-wychowawczych i nie przychodzą do szkoły!

Dyrektor Zespołu Szkół w Świerzowej Polskiej
Małgorzata Pelczar