21 marca to dla naszej szkolnej społeczności dzień inny niż wszystkie. Słoneczny, wyjątkowy, pachnący wiosną. Na poszukiwanie pierwszych oznak tej najwspanialszej z pór roku udali się uczniowie z klasy IVa, IVb oraz VI. Wyprawie przewodniczył p. Artur Jasłowski. Trasa wędrówki wiodła wzdłuż rzeki Jasiołki prowadząc rajdowców aż do Niżnej Łąki. Po drodze podziwialiśmy budzącą się do życia przyrodę oraz żeremie bobrów. W Niżnej Łące gościliśmy w Ekologicznym Gospodarstwie Pszczelarskim EKO BAŁON. Właściciel gospodarstwa, pan Krzysztof, opowiedział nam o hodowli pszczół. Zaprosił nas również na degustację pysznego słodziutkiego miodu. Na zakończenie poszukiwań wiosny udaliśmy się do stadniny koni prowadzonej przez p. Magdalenę Kafel. Tam p. Madzia oprowadziła nas po wybiegach i stajniach oraz opowiedziała o hodowli koni. Udostępniła nam również miejsce na ognisko gdzie mogliśmy się posilić pałaszując przepyszne kiełbaski. Czy udało nam się znaleźć wiosnę? Zapraszam do galerii zdjęć.