25 stycznia 2019 r. w naszej szkole odbył się Konkurs Kolęd i Pastorałek. Brały w nim udział dzieci z przedszkola i wszystkich klas Szkoły Podstawowej i gimnazjum. Prezentacje muzyczne odbywały się w dwóch kategoriach: wokalnej i instrumentalnej. Komisja konkursowa w składzie: p. Mariola Jabłecka i p. Agata Samborowska – Zajdel w drodze przesłuchań wyłoniła następujących uczniów, przyznając im kolejne miejsca:
w kategorii przedszkole i klasy I – III
I miejsce: Justyna Kukulska
II miejsce: Szymon Szklarski
w kategorii klas IV – VIII + IIIG
I miejsce: Gabriela Zając i Emilia Tomoń
II miejsce: Maria Deryniowska
III miejsce: Filip Prajsnar
wyróżnienie: Julia Nitka
w kategorii instrumentalnej
I miejsce: Eryk Warunek
Pozostałym uczniom należą się gratulacje za odwagę sceniczną i ciekawe prezentacje. Należą do nich: Julia Jaskulska, Maja Myśliwy, Wanessa Wilk, Gabriela Wierdak, Amelia Hejnar, Julia Deryniowska, Oliwia Adamik, Maja Keβler, Karina Pacek, Martyna Faber, Karolina Wierdak, Nadia Szmist, Zuzanna Bawiec. Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy do uczestniczenia w kolejnych konkursach muzycznych.