23 stycznia 2019r. odbyło się w naszej szkole spotkanie integracyjne. Wzięli w nim udział członkowie Szkolnego Koła Caritas i Szkolnego Koła PCK oraz dzieci z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. M. Grzegorzewskiej w Krośnie. Przez miesiąc grudzień zbieraliśmy przybory szkolne i słodycze, którymi obdarowaliśmy naszych gości. Spotkanie przebiegało  w miłej atmosferze. Dzieci śpiewały wspólnie kolędy, a także brały udział w konkursach sprawnościowych. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczniom oraz tym, którzy przybyli na spotkanie. Szczególną wdzięczność wyrażamy członkom SKC i SKPCK, którzy upiekli lub zakupili pyszne ciasta: Wiktoria Mermon, Kasia Dziadosz, Karolina Adamik, Claudia Cach, Przemek Bułka, Adrian Kurcoń.

„Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz”