W środę 21 11.2018r. uczniowie kl. O – III zgromadzili się na świetlicy szkolnej, gdyż do naszej szkoły zawitała pani weterynarz Natalia Frączek – Grocholska.
Pani weterynarz pracuje na co dzień w przychodni dla zwierząt w Krośnie. Przyjechała do nas ze swoim wiernym przyjacielem  – pieskiem, którego wzięła ze schroniska i nazwala Rezon. Z początku pies był trochę zdenerwowany i wciąż domagał się od swojej pani uwagi. Pani Natalia spokojnie do niego przemawiała, głaskała i tuliła. Lekarka opowiadała nam o swojej pracy oraz o tym, jak należy prawidłowo opiekować się zwierzętami hodowanymi w domach oraz żyjącymi na wolności. Przypomniała o obowiązkowych szczepieniach piesków hodowanych w domach oraz o wizytach  w przychodni, gdy zwierzętom coś dolega.
Dzieci były bardzo zainteresowane spotkaniem, zadawały wiele pytań, na które pani Natalia udzielała wyczerpujących odpowiedzi.