W dniu 28 11.218r. odbył się Szkolny Konkurs Piosenki ,,Droga do gwiazd” dla uczniów kl. 0 – III. Do konkursu zgłosiło się 10 uczestników; 3 uczennice z kl. 0 oraz 7 uczennic z kl. I.  Każda dziewczynka przygotowała i zaprezentowała jedną piosenkę o dowolnej tematyce. Dwie dziewczynki z kl. 0  śpiewały piosenki a cappella, natomiast pozostałe korzystały z podkładu muzycznego na płycie CD lub pendrivie. Dwie dziewczynki z kl. I śpiewały jedną piosenkę w duecie. Jury konkursu zdecydowało o przyznaniu następujących nagród i wyróżnień:
I miejsce – Julia Drygaś kl. I, Justyna Kukulska kl. I, Wiktoria Rachwał kl. I.
II miejsce – Wanessa Wilk kl. I.
III miejsce – Amelia Hejnar kl. 0.
Wyróżnienia: Kornelia Adamik kl. 0, Gabriela Wierdak kl. 0, Julia Jaskulska i Lena Wilusz kl. I, Lena Rogala kl. I.
Wszystkie uczestniczki dostały pamiątkowe dyplomy i kolorowe książeczki. Uczennice, które zajęły I miejsce będą reprezentowały naszą szkołę na Mikołajkowym Festiwalu Piosenki ,,Droga do gwiazd” w Chorkówce w dniu 06 12. 2018r.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.