Listopadowy kiermasz…powitał miłośników słodkiego – „ co nieco” bielą i czerwienią. W tej symbolicznej odsłonie, w towarzystwie przejętych gospodarzy ( uczniów klasy V ) i życzliwych  pomocników J,  goszczono i częstowano z Apetytem! Woń, smak i wystrój cukierniczo- gastronomicznych stoisk wręcz zniewalał. W trosce o zadowolenie drogich KLIENTÓW , uczniowie kl. V i Ich Rodzice stanęli na wysokości zadania! Oferowali feerię i bogatą paletę pomysłowych, różnobarwnych i wonnych smakołyków.Zadbali o najmniejsze detale;  biało- czerwone serwetki, kolorowe rurki do soków, piękne opakowania babeczek i muffinek ,barwne prezentacje szaszłyków owocowych, pudrowane rogaliki i gofry, kuszące pizzerki, lukrowane zwierzaki , gorące tosty, prażoną kukurydzę „ pazury wiedźmy” czy cieszące się niezmienną popularnością galaretki. Czegóż tam nie było! Szkoda gadać… Ślinka cieknie…Mniam, mniam!

Naszym Gościom- Nauczycielom, Uczniom, Pracownikom, pomysłowym Mamom-  pięknie Dziękujemy!