Co za dzień ! W piękny, słoneczny czwartek uczniowie klasy drugiej, pod opieką p. Beatki Gefert oraz p. Beatki Malik, autobusem komunikacji miejskiej, udali się na wycieczkę do obiektu Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie. W umówionym wcześniej miejscu czekał na nas pan leśnik, który przeprowadził bardzo interesującą pogadankę nt swojej pracy, o tym jak powstają lasy oraz dlaczego czasami należy wycinać drzewa. Sprawdził naszą znajomość grzybów jadalnych i niejadalnych oraz przeprowadził konkursy w których zdecydowany prym wiodła Julka. Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali pamiątkowe kolorowanki. Po zakończonej prelekcji udaliśmy się na ognisko z pieczoną kiełbaską, ciasteczka oraz do zabaw w parku. Zmęczeni ale zadowoleni wróciliśmy do szkoły… Taka niecodzienna lekcja przyrody na pewno na długo pozostanie w pamięci naszych uczniów.