WRACAMY…

„ Szkolne ławki już czekają,
Czeka szkolny dzwonek,
by gwar dzieci go obudził
w ten wrześniowy dzionek”.
  Tak poetycko i uroczyście p. Dyrektor przywitała wszystkich zebranych- Uczniów, Nauczycieli i Rodziców na inauguracji roku szkolnego 2017/2018. Od 1 września 2017r. nasza placówka stała się 8 klasową szkołą podstawową i już w tym roku nasi uczniowie, którzy ukończyli szósta klasę podejmą naukę w klasie siódmej. W związku z tym pojawią się też nowi nauczyciele i …nowe przedmioty; j. niemiecki, fizyka, chemia, geografia, biologia czy doradztwo zawodowe. Wszystkim nauczycielom p. Dyrektor życzyła w nowym roku szkolnym dużo sił, cierpliwości, wyrozumiałości i wytrwałości w rozwijaniu talentów swoich uczniów. Dzieciom- nowego zapału i chęci w zdobywaniu wiedzy, wysokich wyników i wzorowego zachowania. Wszystkim pracownikom złożyła podziękowania za ogromny wkład pracy w przygotowaniu szkoły do rozpoczęcia roku szkolnego.
Opiekę nad uczniami w roku szkolnym 2017/ 2018 powierzono następującym wychowawcom:

 • 0 – p. Jadwiga Cieślik
 • I –p. Magdalena Lipińska
 • II – p. Beata Gefert
 • III a – p. Jolanta Wenc
 • III b – p. Dorota Szydło
 • IV a – p. Anna Dubis
 • IV b – p. Agata Samborowska- Zajdel
 • V – p. Ewa Krzywda
 • VI – p. Mariola Jabłecka
 • VII a – p. Beata Malik
 • VII b – p. Agnieszka Sząbara

         Na zakończenie spotkania przedstawiono aktualny kalendarz roku szkolnego, po czym młodzież udała się do swych klas na spotkanie z wychowawcami. Oby kolejny – nowy i „przełomowy rok edukacyjny”- upłynął Wszystkim w dobrej, owocnej atmosferze pełnej wzajemnej życzliwości i szacunku! Życzymy Wam drodzy Uczniowie od pierwszych dni – samych radosnych chwil w szkolnych murach i oczywiście wielu sukcesów!