W grudniu tradycyjnie przed świętami Bożego Narodzenia grupa starsza z naszego przedszkola przedstawiła dla całej społeczności szkolnej bożonarodzeniowe jasełka. Przedszkolaki znakomicie wcieliły się w role Maryi i Józefa, pasterzy, aniołów, świętych postaci oraz diabełków. Szopka prezentowała się zdumiewająco, a występy przedszkolaków wywołały wzruszenie na twarzach zaproszonych gości. Zgodnie z tradycją, na koniec występów dzieci podzieliły się z najbliższymi białym opłatkiem, a następnie usiadły do wspólnego obiadu wigilijnego.Wystawione Jasełka, wprawiły wszystkich w wyjątkowy świąteczny nastrój, o którym przez cały następny rok, będą nam przypominały pamiątkowo wykonane zdjęcia.

Wszystkim rodzicom i całej społeczności przedszkolnej dziękujemy za pomoc i wsparcie udzielone przedszkolakom.