KONKURSY SZKOLNE
Szkolny Konkurs Ortograficzny ,,Jesienne Dyktando”
Uczestnicy:
Oliwia Mazur,
Aleksandra Berezowska,
Oliwia Wilusz,
Wiktor Siess,
Natalia Giemza,
Weronika Świątek,
Szymon Sroka,
Martyna Kozioł,
Jakub Raab,
Paweł Kawalec,
Jakub Adamik,
Karolina Adamik,
Olga Janocha,
Nina Prajsnar,
Emilia Tomoń,
Patryk Szydło,
Dawid Dominik,
Zbigniew Flejma
Szkolny konkurs plastyczny ,, Zapobiegajmy pożarom”
Uczestnicy:
Wiktoria Mermon, I miejsce
Aleksandra Giemza, II miejsce
Gabriela Zając,
Michał Liana,
Maria Drozd,
Maja Kobak
Szkolny konkurs plastyczny ,,Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych”
Uczestnicy:
Karolina Wierdak,
Dawid Czup,
Zuzanna Bawiec,
Bartosz Bawiec,
Cyprian Janas,
Maria i Paweł Drozd,
Radosław Guzik
Szkolny konkurs Biblijny na podstawie Ewangelii wg św. Łukasza i Ewangelii wg św. Jana
Uczestnicy:
Emilia Dziadosz
Katarzyna Dziadosz
Olga Janocha
Martyna Kozioł
Radosław Guzik
Oliwia Wilusz
Miłosz Nowak
Karol Nowak
Krystian Sieńko
Emilia Tomoń
Zbigniew Flejma
Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek
Uczestnicy:
Julia Nitka
Filip Prajsnar
Dominika Nitka
Wiktoria Faber
Maria Deryniowska
Zuzanna Bawiec
Dominika Dominik
Szkolny konkurs wiedzy o Wielkiej Brytanii
Uczestnicy:
Karolina Adamik
Paweł Kawalec
Emilia Tomoń
Olga Janocha
Martyna Kozioł
Weronika Wityńska
Katarzyna Dziadosz
Weronika Świątek
Emilia Dziadosz
Szkolny konkurs ortograficzny „ Wiosenne dyktando”-2016
Uczestnicy:
K. Józefczyk
M. Silwanowicz
W. Siess
J. Adamik
P. Kawalec
W. Świątek
K. Adamik
O. Janocha
N. Prajsnar
D. Dominik
P. Szydło
E. Tomoń
1.miejsce – „Arcymistrz ortografii” – Olga Janocha, ucz. kl. V b
2.miejsce – „Mistrz ortografii” – Emilia Tomoń, ucz. kl. VI
3.miejsce – „Ekspert ortografii”- ex aequo
– Karolina Adamik, ucz. kl. V b
– Weronika Świątek, ucz. kl. V a
Szkolny przegląd twórczości uczniowskiej – stroiki wielkanocne
Uczestnicy:
Maria Deryniowska
Hania Babkowska
Amelia Gancarz
Iga Fafuła
Bartłomiej Dubis
Adam Kukulski
Weronika Wityńska
Sebastian Kielar
Karina Pacek
Milena Wityńska
Maja Kobak
Angelika Sieńko
Wiktor Ginalski
Bartosz Bawiec
Dominika Nitka
Martyna Myśliwy
Zuzia Bawiec
Miłosz Parylak
Nikola Kludacz
Jessica Foremny
Kornelia Dobosz
Maria Drozd
Weronika Wojnar
Karolina Wierdak
Karolina Gancarz
Paulina Głowacka
Bartosz Bawiec
Daniel Jastrząb
Szkolny konkurs Polskiej Poezji Patriotycznej
Uczestnicy:
Bęben Maciej
Głowacka Paulina
Józefczyk Kornelia
Mazur Oliwia
Siess Wiktor
Zając Karolina
Drozd Michał
Kawalec Paweł
Lenart Klaudia
Dziadosz Emilia
Dziadosz Katarzyna
Dubis Bartłomiej
Janocha Olga
Kujda Ewelina
Prajsnar Nina
Zając Gabriela
Nowak Karol
Tomoń Emilia
Wityńska Weronika
1.miejsce- Gabriela Zając, ucz. kl. V b
2. miejsce – Olga Janocha, ucz. kl. V b
3. miejsce- Weronika Wityńska, ucz. kl. VI
Wyróżnienia:
• Zając Karolina, ucz. kl. IV
• Józefczyk Kornelia, kl. IV
• Drozd Michał, ucz. kl. V a
• Dziadosz Katarzyna, ucz. kl. V b
• Dubis Bartłomiej, ucz. kl. V b
• Nowak Karol, ucz. kl. VI
• Tomoń Emilia, ucz. kl. VI
KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE
PTTK – konkurs ekologiczno – przyrodniczy zorganizowany podczas XLII Młodzieżowego Złazu po Ziemi Krośnieńskiej
Uczestnicy:
Michał Drozd,
Emilia Tomoń
PTTK – konkurs turystyczno-krajoznawczy zorganizowany podczas Rajdu im. Ignacego Łukasiewicza
Uczestnicy:
Olga Janocha -II miejsce
Katarzyna Dziadosz – II miejsce
Międzyszkolny konkurs Ortograficzno – Językowy
Uczestnicy:
Emilia Tomoń – I miejsce
Karolina Adamik
Międzyszkolny konkurs Matematyczno-Przyrodniczy
Uczestnicy:
Olga Janocha – I miejsce
Nina Prajsnar
KONKURSY GMINNE
Gminny konkurs Kolęd i Pastorałek
Uczestnicy:
Emilia Tomoń – II miejsce
Gabriela Zając
Gminne zawody w piłkę ręczną
Uczestnicy:
Krystian Sieńko,
Kamil Szkudlarek,
Zbigniew Flejma,
Dawid Dominik,
Patryk Szydło,
Paweł Kawalec,
Jakub Samborowski,
Jakub Raab,
Adrian Wojnar,
Karol Caban
Mikołajkowy festiwal piosenki ,,Droga do gwiazd”
Uczestnicy:
Filip Prajsnar,
Emilia Tomoń,
Gabriela Zając
Gminne zawody w piłkę koszykową
Uczestnicy:
Jakub Samborowski,
Jakub Raab,
Zbigniew Flejma,
Krystian Sieńko,
Szymon Czelny,
Adrian Wojnar,
Kamil Szkudlarek,
Radosław Guzik,
Patryk Szydło
Gminne zawody w mini piłkę siatkową
Uczestnicy:
Kamil Szkudlarek
Krystian Sieńko
Zbigniew Flejma
Patryk Szydło
Jakub Raab
Paweł Kawalec
Gminne zawody w mini piłkę siatkową
Uczestnicy:
Oliwia Kłusek
Gabriela Zając
Karolina Adamik
Weronika Świątek
Oliwia Wilk
Emilia Tomoń
Julia Trybus
Wiktoria Mermon
Gminny Konkurs Polskiej Poezji Patriotycznej
Uczestnicy:
Olga Janocha – I miejsce
Gabriela Zając – III miejsce
Weronika Wityńska – III miejsce
Gminny konkurs wiedzy o Ignacym Łukasiewiczu
Uczestnicy:
Olga Janocha
Adam Kukulski
Katarzyna Dziadosz
Gminny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych
Uczestnicy:
Emilia Tomoń
Olga Janocha
Karolina Adamik
Gminny konkurs Piosenki Obcojęzycznej
Uczestnicy:
Karolina Adamik – II miejsce
Emilia Tomoń
Gabriela Zając
Gminny konkurs Języka Angielskiego – Spelling Master
Uczestnicy:
Eryk Warunek – III miejsce
Maria Drozd
Wiktoria Zuzak
KONKURSY POWIATOWE
Powiatowy Konkurs Plastyczny – ,,Moje Boże Narodzenie „
Uczestnicy:
Adam Kukulski,
Olga Janocha
Powiatowy Konkurs Polskiej Poezji Patriotycznej
Uczestnicy:
Gabriela Zając – I miejsce
Olga Janocha