Archiwum Sukcesy Przedszkole

Konkurs recytatorski „ŻACZEK PRZEDSZKOLACZEK na scenie”

Uczestnicy:

Justyna Kukulska – nagroda
Maria Błaszczyk – nagroda
Amelia Hejnar

ng nag

Gminny konkurs recytatorski „Brzechwa dzieciom”

Uczestnicy:

Maria Błaszczyk – zajęła I miejsce
Natalia Szydło – zajęła III miejsce

Scan40051Scan40058

Gminny Konkurs Twórczości Wielkanocnej

Uczestnicy:

Mateusz Przetacznik – otrzymał wyróżnienie
Natalia Staroń
Bartosz Pelczar
Zuzanna Pelczar
Wanessa Wilk
Marika Pyter
Julia Jureczko
Alicja Kisiołek
Julia Majkut
Lena Rogala
Natalia Szydło
Amelia Hejnar
Justyna Kukulska
Antonina Doniek

Scan40036 wielkanoc

Gminny konkurs plastyczny „Kartka Wielkanocna”

Uczestnicy:

Natalia Staroń – zajęła III miejsce
Aleksandra Kosztyła – zajęła III miejsce
Lena Rogala
Gabriel Gancarz
Amelia Hejnar
Julia Jaskulska
Julia Majkut
Maja Myśliwy
Marika Pyter
Maja Kozubal
Gabriel Zuzak
Mateusz Przetacznik
Tymoteusz Prajsnar
Izabela Kosztyła

Scan40035kartka

Gminny Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych

Wyróżnienie otrzymał:
Paweł Drozd

Scan40031 (1)

 

Przedszkolny konkurs plastyczny pt „Dyniowe stworki – lampiony”

Uczestnicy:

Paweł Drozd
Lena Rogala
Justyna Kukulska
Maja Kozubal
Aleksander Janocha
Zuzanna Pelczar
Bartosz Pelczar
Mateusz Przetacznik
Natalia Staroń

Scan40027

Przedszkolny konkurs plastyczny pt „Grzybobranie”

Uczestnicy:

Wanessa Wilk – wyróżnienie
Julia Jureczko – wyróżnienie
Aleksander Janocha – wyróżnienie
Maja Kozubal – wyróżnienie
Wiktoria Wasłowicz – wyróżnienie
Natalia Staroń – wyróżnienie
Bartosz Pelczar
Zuzanna Pelczar
Marika Pyter
Gabriel Zuzak
Hubert Lidwin
Wanessa Czebieniak
Michał Dubis
Tymoteusz Prajsnar
Natalia Wasylak

Scan40026

Gminny Konkurs Twórczości Wielkanocnej

Uczestnicy:

Bartosz Zuzak
Maja Rogala
Kacper Kłusek – wyróznienie
Dawid Czup
Lena Rogala

bez tytułu   fw a bbez tytułu szkoła

Konkurs plastyczny „Collage z jesiennych liści”

Uczestnicy:

Maja Rogala – wyróżnienie
Zuzanna Pelczar – wyróżnienie
Aleksander Janocha – wyróżnienie
Julia Jureczko
Dawid Czup
Wanessa Wilk
Alicja Kisiołek
Miłosz Nizio
Lena Rogala
Malwina Wilk
Bartosz Pelczar

Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek

Julia Nitka zajęła I miejsce

Scan40002 1