Prosimy o dokonanie wpłat do 5 listopada i przesłanie potwierdzenia na maila szkoły sekretariat@zsswierzowa.pl
Dyrektor Zespołu Szkół w Świerzowej Polskiej, informuje o rozpoczęciu postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2018/2019 do Samorządowego Przedszkola. Dokumenty można składać w sekretariacie szkoły od dnia 12.02.2018 r. do dnia 16.02.2018 r.
Dokumenty do pobrania:
deklaracja – dla dzieci uczęszczających do przedszkola
wniosek załączniki – dla dzieci ubiegających się o przyjęcie do przedszkola
Dyrektor Zespołu Szkół w Świerzowej Polskiej, informuje o rozpoczęciu postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2018/2019 do Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej oraz klasy I Szkoły Podstawowej. Dokumenty można składać w sekretariacie szkoły od dnia 12.02.2018 r. do dnia 16.02.2018 r.
Dokumenty do pobrania:
karta – dla dzieci kontynuujących naukę w oddziale przedszkolnym przy szkole podstawowej
wniosek załączniki– dla dzieci ubiegających się o przyjęcie do oddziału przedszkolnego przy szkole podstawowej
karta – dla dzieci kontynuujących naukę w klasie I
wniosek załącznik – la dzieci ubiegających się o przyjęcie do klasy I
Informujemy, że w czwartek 21 września 2017 roku o godzinie 16:00 na sali gimnastycznej ZS w Świerzowej Polskiej odbędzie się spotkanie Dyrektora z rodzicami uczniów klas O- VII, bezpośrednio po nim ok godziny 16:30 zapraszamy na spotkanie z wychowawcami w klasach.
Szanowni Rodzice,
W związku z tym, że planowane jest zorganizowanie opieki przedszkolnej
w okresie od 3 lipca do 11 sierpnia br. w przedszkolach, dla których organem prowadzącym jest Gmina Chorkówka, przekazujemy Państwu kilka niezbędnych informacji.
Dyżury opieki nad dziećmi pełnione będą wymiennie we wszystkich trzech przedszkolach samorządowych, tj.:
1) od 03.07.2017 r. do 14.07.2017 r. – Samorządowe Przedszkole w Zręcinie,
2) od 17.07.2017 r. do 28.07.2017 r. – Samorządowe Przedszkole w Świerzowej Polskiej,
3) od 31.07.2017 r. do 11.08.2017 r. – Samorządowe Przedszkole w Chorkówce.
Opieką w ramach „wakacyjnego dyżuru” mogą być objęte dzieci uczęszczające aktualnie (tj. w roku szkolnym 2016/2017) do ww. przedszkoli.
Rodzice zdecydowani na skorzystanie z takiej formy opieki nad dziećmi w czasie wakacji, powinni w terminie do 16 czerwca br. złożyć stosową deklarację.
Jeżeli rodzic jest zdecydowany tylko na jeden z ww. terminów, to powinien złożyć deklarację jedynie na ten okres. Jeżeli zaś chce aby dziecko miało zapewnioną opiekę przez sześć tygodni (tj. od 3 lipca do 11 sierpnia br.) to deklarację musi złożyć oddzielnie na każdy okres, u dyrektora przedszkola, do którego aktualnie uczęszcza dziecko.
Dzieci w czasie pobytu w przedszkolu będą objęte pięciogodzinną bezpłatną opieką w godzinach od 7:30 do 12:30 (w ramach realizacji tzw. podstawy programowej), natomiast za każdą dodatkową godzinę rodzic będzie zobowiązany ponieść odpłatność w wysokości 1,00 zł za każdą godzinę pobytu dziecka w przedszkolu (od 6:30, nie dłużej niż do 15:30).
Dodatkowo rodzic zobowiązany będzie ponieść koszt wyżywienia dziecka tj. 4,00 zł za 1 dzień pobytu (3 posiłki: śniadanie, obiad dwudaniowy i podwieczorek – koszt żywienia dzieci może ulec zwiększeniu w zależności od liczby dzieci żywionych).
W sytuacji dużego zainteresowania „wakacyjnym dyżurem”, przy naborze dzieci do przedszkoli będzie brany pod uwagę dzienny czas pobytu dziecka w przedszkolu.
Dyrektor Zespołu Szkół w Świerzowej Polskiej, informuje o rozpoczęciu postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2017/2018 do Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej oraz klasy I Szkoły Podstawowej.
W poniższych linkach znajdują się zasady rekrutacji, wnioski oraz załączniki do pobrania:
ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY
ZASADY REKRUTACJI DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO
ZARZĄDZENIE WÓJTA GMINY CHORKÓWKA
ZAŁĄCZNIK DO ZARZĄDZENIA WÓJTA – TERMINY
UCHWAŁA RADY GMINY
ZAŁĄCZNIK DO UCHWAŁY RG
WNIOSEK O PRZYJĘCIE DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO PRZY SP
KLASA I
ZASADY REKRUTACJI DO KLASY I
ZARZĄDZENIE WÓJTA GMINY CHORKÓWKA – KLASA I
ZAŁĄCZNIK DO ZARZĄDZENIA WÓJTA – KLASA I
UCHWAŁA RG – KLASA I
ZAŁĄCZNIK DO UCHWAŁY RG – KLASA I
WNIOSEK
Dyrektor Zespołu Szkół w Świerzowej Polskiej, informuje o rozpoczęciu postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2017/2018 do Samorządowego Przedszkola.
W poniższych linkach znajdują się zasady rekrutacji, wnioski oraz załączniki do pobrania:
ZASADY REKRUTACJI
ZARZĄDZENIE WÓJTA GMINY CHORKÓWKA
ZAŁĄCZNIK DO ZARZĄDZENIA WÓJTA – TERMINY
UCHWAŁA RADY GMINY CHORKÓWKA
ZAŁĄCZNIK DO UCHWAŁY- KRYTERIA
WNIOSEK DO PRZEDSZKOLA
ZAŁĄCZNIKI DO WNIOSKU
Konkurs recytatorski „ŻACZEK PRZEDSZKOLACZEK na scenie”
Uczestnicy:
Justyna Kukulska – nagroda
Maria Błaszczyk – nagroda
Amelia Hejnar
Gminny konkurs recytatorski „Brzechwa dzieciom”
Uczestnicy:
Maria Błaszczyk – zajęła I miejsce
Natalia Szydło – zajęła III miejsce
Gminny Konkurs Twórczości Wielkanocnej
Uczestnicy:
Mateusz Przetacznik – otrzymał wyróżnienie
Natalia Staroń
Bartosz Pelczar
Zuzanna Pelczar
Wanessa Wilk
Marika Pyter
Julia Jureczko
Alicja Kisiołek
Julia Majkut
Lena Rogala
Natalia Szydło
Amelia Hejnar
Justyna Kukulska
Antonina Doniek
Gminny konkurs plastyczny „Kartka Wielkanocna”
Uczestnicy:
Natalia Staroń – zajęła III miejsce
Aleksandra Kosztyła – zajęła III miejsce
Lena Rogala
Gabriel Gancarz
Amelia Hejnar
Julia Jaskulska
Julia Majkut
Maja Myśliwy
Marika Pyter
Maja Kozubal
Gabriel Zuzak
Mateusz Przetacznik
Tymoteusz Prajsnar
Izabela Kosztyła
Gminny Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych
Wyróżnienie otrzymał:
Paweł Drozd
Przedszkolny konkurs plastyczny pt „Dyniowe stworki – lampiony”
Uczestnicy:
Paweł Drozd
Lena Rogala
Justyna Kukulska
Maja Kozubal
Aleksander Janocha
Zuzanna Pelczar
Bartosz Pelczar
Mateusz Przetacznik
Natalia Staroń
Przedszkolny konkurs plastyczny pt „Grzybobranie”
Uczestnicy:
Wanessa Wilk – wyróżnienie
Julia Jureczko – wyróżnienie
Aleksander Janocha – wyróżnienie
Maja Kozubal – wyróżnienie
Wiktoria Wasłowicz – wyróżnienie
Natalia Staroń – wyróżnienie
Bartosz Pelczar
Zuzanna Pelczar
Marika Pyter
Gabriel Zuzak
Hubert Lidwin
Wanessa Czebieniak
Michał Dubis
Tymoteusz Prajsnar
Natalia Wasylak
KONKURSY SZKOLNE
Szkolny Konkurs Ortograficzny ,,Jesienne Dyktando”
Uczestnicy:
Oliwia Mazur,
Aleksandra Berezowska,
Oliwia Wilusz,
Wiktor Siess,
Natalia Giemza,
Weronika Świątek,
Szymon Sroka,
Martyna Kozioł,
Jakub Raab,
Paweł Kawalec,
Jakub Adamik,
Karolina Adamik,
Olga Janocha,
Nina Prajsnar,
Emilia Tomoń,
Patryk Szydło,
Dawid Dominik,
Zbigniew Flejma
Szkolny konkurs plastyczny ,, Zapobiegajmy pożarom”
Uczestnicy:
Wiktoria Mermon, I miejsce
Aleksandra Giemza, II miejsce
Gabriela Zając,
Michał Liana,
Maria Drozd,
Maja Kobak
Szkolny konkurs plastyczny ,,Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych”
Uczestnicy:
Karolina Wierdak,
Dawid Czup,
Zuzanna Bawiec,
Bartosz Bawiec,
Cyprian Janas,
Maria i Paweł Drozd,
Radosław Guzik
Szkolny konkurs Biblijny na podstawie Ewangelii wg św. Łukasza i Ewangelii wg św. Jana
Uczestnicy:
Emilia Dziadosz
Katarzyna Dziadosz
Olga Janocha
Martyna Kozioł
Radosław Guzik
Oliwia Wilusz
Miłosz Nowak
Karol Nowak
Krystian Sieńko
Emilia Tomoń
Zbigniew Flejma
Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek
Uczestnicy:
Julia Nitka
Filip Prajsnar
Dominika Nitka
Wiktoria Faber
Maria Deryniowska
Zuzanna Bawiec
Dominika Dominik
Szkolny konkurs wiedzy o Wielkiej Brytanii
Uczestnicy:
Karolina Adamik
Paweł Kawalec
Emilia Tomoń
Olga Janocha
Martyna Kozioł
Weronika Wityńska
Katarzyna Dziadosz
Weronika Świątek
Emilia Dziadosz
Szkolny konkurs ortograficzny „ Wiosenne dyktando”-2016
Uczestnicy:
K. Józefczyk
M. Silwanowicz
W. Siess
J. Adamik
P. Kawalec
W. Świątek
K. Adamik
O. Janocha
N. Prajsnar
D. Dominik
P. Szydło
E. Tomoń
1.miejsce – „Arcymistrz ortografii” – Olga Janocha, ucz. kl. V b
2.miejsce – „Mistrz ortografii” – Emilia Tomoń, ucz. kl. VI
3.miejsce – „Ekspert ortografii”- ex aequo
– Karolina Adamik, ucz. kl. V b
– Weronika Świątek, ucz. kl. V a
Szkolny przegląd twórczości uczniowskiej – stroiki wielkanocne
Uczestnicy:
Maria Deryniowska
Hania Babkowska
Amelia Gancarz
Iga Fafuła
Bartłomiej Dubis
Adam Kukulski
Weronika Wityńska
Sebastian Kielar
Karina Pacek
Milena Wityńska
Maja Kobak
Angelika Sieńko
Wiktor Ginalski
Bartosz Bawiec
Dominika Nitka
Martyna Myśliwy
Zuzia Bawiec
Miłosz Parylak
Nikola Kludacz
Jessica Foremny
Kornelia Dobosz
Maria Drozd
Weronika Wojnar
Karolina Wierdak
Karolina Gancarz
Paulina Głowacka
Bartosz Bawiec
Daniel Jastrząb
Szkolny konkurs Polskiej Poezji Patriotycznej
Uczestnicy:
Bęben Maciej
Głowacka Paulina
Józefczyk Kornelia
Mazur Oliwia
Siess Wiktor
Zając Karolina
Drozd Michał
Kawalec Paweł
Lenart Klaudia
Dziadosz Emilia
Dziadosz Katarzyna
Dubis Bartłomiej
Janocha Olga
Kujda Ewelina
Prajsnar Nina
Zając Gabriela
Nowak Karol
Tomoń Emilia
Wityńska Weronika
1.miejsce- Gabriela Zając, ucz. kl. V b
2. miejsce – Olga Janocha, ucz. kl. V b
3. miejsce- Weronika Wityńska, ucz. kl. VI
Wyróżnienia:
• Zając Karolina, ucz. kl. IV
• Józefczyk Kornelia, kl. IV
• Drozd Michał, ucz. kl. V a
• Dziadosz Katarzyna, ucz. kl. V b
• Dubis Bartłomiej, ucz. kl. V b
• Nowak Karol, ucz. kl. VI
• Tomoń Emilia, ucz. kl. VI
KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE
PTTK – konkurs ekologiczno – przyrodniczy zorganizowany podczas XLII Młodzieżowego Złazu po Ziemi Krośnieńskiej
Uczestnicy:
Michał Drozd,
Emilia Tomoń
PTTK – konkurs turystyczno-krajoznawczy zorganizowany podczas Rajdu im. Ignacego Łukasiewicza
Uczestnicy:
Olga Janocha -II miejsce
Katarzyna Dziadosz – II miejsce
Międzyszkolny konkurs Ortograficzno – Językowy
Uczestnicy:
Emilia Tomoń – I miejsce
Karolina Adamik
Międzyszkolny konkurs Matematyczno-Przyrodniczy
Uczestnicy:
Olga Janocha – I miejsce
Nina Prajsnar
KONKURSY GMINNE
Gminny konkurs Kolęd i Pastorałek
Uczestnicy:
Emilia Tomoń – II miejsce
Gabriela Zając
Gminne zawody w piłkę ręczną
Uczestnicy:
Krystian Sieńko,
Kamil Szkudlarek,
Zbigniew Flejma,
Dawid Dominik,
Patryk Szydło,
Paweł Kawalec,
Jakub Samborowski,
Jakub Raab,
Adrian Wojnar,
Karol Caban
Mikołajkowy festiwal piosenki ,,Droga do gwiazd”
Uczestnicy:
Filip Prajsnar,
Emilia Tomoń,
Gabriela Zając
Gminne zawody w piłkę koszykową
Uczestnicy:
Jakub Samborowski,
Jakub Raab,
Zbigniew Flejma,
Krystian Sieńko,
Szymon Czelny,
Adrian Wojnar,
Kamil Szkudlarek,
Radosław Guzik,
Patryk Szydło
Gminne zawody w mini piłkę siatkową
Uczestnicy:
Kamil Szkudlarek
Krystian Sieńko
Zbigniew Flejma
Patryk Szydło
Jakub Raab
Paweł Kawalec
Gminne zawody w mini piłkę siatkową
Uczestnicy:
Oliwia Kłusek
Gabriela Zając
Karolina Adamik
Weronika Świątek
Oliwia Wilk
Emilia Tomoń
Julia Trybus
Wiktoria Mermon
Gminny Konkurs Polskiej Poezji Patriotycznej
Uczestnicy:
Olga Janocha – I miejsce
Gabriela Zając – III miejsce
Weronika Wityńska – III miejsce
Gminny konkurs wiedzy o Ignacym Łukasiewiczu
Uczestnicy:
Olga Janocha
Adam Kukulski
Katarzyna Dziadosz
Gminny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych
Uczestnicy:
Emilia Tomoń
Olga Janocha
Karolina Adamik
Gminny konkurs Piosenki Obcojęzycznej
Uczestnicy:
Karolina Adamik – II miejsce
Emilia Tomoń
Gabriela Zając
Gminny konkurs Języka Angielskiego – Spelling Master
Uczestnicy:
Eryk Warunek – III miejsce
Maria Drozd
Wiktoria Zuzak
KONKURSY POWIATOWE
Powiatowy Konkurs Plastyczny – ,,Moje Boże Narodzenie „
Uczestnicy:
Adam Kukulski,
Olga Janocha
Powiatowy Konkurs Polskiej Poezji Patriotycznej
Uczestnicy:
Gabriela Zając – I miejsce
Olga Janocha
Kolejny raz nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskiej edycji programu Akademia Bezpiecznego Puchatka, który uczy jak być bezpiecznym w szkole, domu i na drodze. Dyrektor, nauczyciele i rodzice zadbają o bezpieczeństwo uczniów klas I a i I b. W dniach od 8 do 15 grudnia 2015 r., trwa TYDZIEŃ BEZPIECZEŃSTWA. W ramach tego tygodnia dzieci ćwiczą bezpieczne zachowania i postawy ze szkolnymi koordynatorami. Na zakończenie odbędzie się test.
tekst: J. Wenc
D. Szydło
KONKURSY SZKOLNE
Szkolny konkurs na nazwę i logo Szkolnego Koła Turystyczno-Krajoznawczego
„Jedno serce, jedna ojczyzna” – szkolny konkurs recytatorski
Uczestnicy:
Paweł Kawalec
Miłosz Węgrzynowski
Katarzyna Dziadosz
Olga Janocha
Gabriela Zając
Emilia Tomoń
Weronika Wityńska
Anita Buczyńska
Wojciech Dubis
Weronika Dziadosz
Katarzyna Kłosowicz
Laura Telma
„Wiosna w poezji dla dzieci” – szkolny konkurs recytatorski
Uczestnicy:
Iga Chmielowska
Paulina Dubis
Wiktoria Faber
Zuzanna Kisiołek
Nikola Szwast
Martyna Trybus
Nikola Zajdel
Dominika Dominik
Anna Krzanowska
Dominika Nitka
Igor Pęcak
Milena Bogaczyk
Maria Drozd
Leonard Keβler
Eryk Warunek
Natalia Giemza
Paulina Głowacka
Karolina Zając
Szkolny konkurs ortograficzny „Wiosenne dyktando”
Uczestnicy:
Wojciech Dubis – I miejsce
Anita Buczyńska – II miejsce
Olga Janocha – III miejsce
Karolina Adamik
Szymon Prętnik
Miłosz Węgrzynowski
Wiktoria Fruga
Dawid Dominik
Oliwia Wilk
Zbigniew Flejma
Joanna Lech
Emilia Tomoń
Michał Drozd
Szkolny konkurs plastyczny „Gady i płazy pod ochroną”
Uczestnicy:
Patrycja Kozioł
Weronika Wilk
Weronika Wityńska
Oliwia Wilk
Martyna Kozioł
Weronika Dziadosz
Ronald McReynolds
Szkolny konkurs „Szopek bożonarodzeniowych” .
Uczestnicy:
Weronika Wityńska
Bartłomiej Dubis
Andrzej Pacek
Julia i Milena Bogaczyk
Szkolny konkurs plastyczny „Zapobiegajmy pożarom”
Uczestnicy:
Daniel Jastrząb
Dawid Dominik
Weronika Wityńska
Zbigniew Flejma
Karol i Miłosz Nowak
Bartłomiej Dubis
Olga Janocha
Wiktoria Mermon
Martyna Liana
Laura Telma – I miejscew
Julia Bogaczyk
Maksymilian Reichel
Maria Drozd – I miejsce
Szkolny konkurs piosenki „Droga do gwiazd”
Uczestnicy:
Zuzanna Bęben, Nikola Zajdel – I miejsce
Radosław Guzik, Aleksandra Berezowska – II miejsce
Oliwia Wilusz, Paulina Głowacka – III miejsce
KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE
Gminny konkurs języka angielskiego „Spelling Ace”
Gminny festiwal piosenki obcojęzycznej
Gminny konkurs plastyczny „Co wiemy o ropie naftowej”
Gminny Konkurs Matematyczny „As Trzecich Klas”
II Gminny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych
Uczestnicy:
Emilia Tomoń
Rafał Guzik
Dawid Turek
Gminny Konkurs Języka Angielskiego „Festivals and special days in UK”
Uczestnicy:
Emilia Tomoń – II miejsce
Olga Janocha
Rafał Guzik
Gminny konkurs Polskiej Poezji Patriotycznej
Uczestnicy:
Anita Buczyńska – I miejsce
Weronika Wityńska – II miejsce
Olga Janocha
Emilia Tomoń
Gminny przegląd twórczości wielkanocnej „XVI Karpacka Wielkanoc”
Uczestnicy:
Aleksandra Lenowiecka
Julia Deryniowska
Zuzanna Bawiec
Karolina Wierdak
Karolina Gancarz
Szymon Tomoń
Maria Deryniowska
Martyna Mysliwy
Igor Pęcak
Wiktor Ginalski
Milena Bogaczyk
Maria Drozd
Amelia Gancarz
Kornelia Józefczyk
Emilia Tomoń
Wiktoria Kielar
Daniel Jastrząb
Julia Bogaczyk
Gminny konkurs recytatorski „Wiosna w Poezji Dziecięcej”
Uczestnicy:
Karolina Zając – II miejsce
Paulina Dubis
Nikola Zajdel
Gminny konkurs języka angielskiego Teammates
Uczestnicy:
Emilia Kozubal
Laura Telma
Emilia Tomoń
PTTK – konkurs turystyczno – krajoznawczy
Uczestnicy:
Martyna Kozioł – II miejsce
Adrian Wojnar
PTTK – konkurs przyrodniczo – ekologiczny
Uczestnicy:
Paweł Kawalec – II miejsce
Weronika Wityńska
Gminny konkurs kolęd i pastorałek
Uczestnicy:
Gabriela Zając
Olga Janocha
Ewelina Kujda
Karolina Adamik
Gminny konkurs szopek bożonarodzeniowych
Uczestnicy:
Maria Drozd
Milena Bogaczyk
Weronika Wityńska
Paulina Dubis
Zuzanna Bawiec
Iga Chmielowska
Andrzej Pacek
Bartłomiej Dubis
Mikołajkowy festiwal piosenki „Droga do gwiazd”
Uczestnicy:
Gabriela Zając
Klaudia Lenart
PTTK – Konkurs przyrodniczo – ekologiczny
Uczestnicy:
Martyna Kozioł -II miejsce
PTTK – Konkurs turystyczno – krajoznawczy oraz przyrodniczy
Uczestnicy:
Adrian Kurcoń – V miejsce
Aleksandra Giemza
Emilia Tomoń
Daniel Jastrząb
KONKURSY DEKANALNE
Finał Konkursu Biblijnego”Nawracajmy się i czytajmy Ewangelię”
Konkurs Biblijny „Nawracajmy się i czytajmy Ewangelię”
Uczestnicy:
Wojciech Dubis – I miejsce
Anita Buczyńska
Olga Janocha
KONKURSY POWIATOWE
Regionalny konkurs matematyczno – przyrodniczy
IX Powiatowy Konkurs Polskiej Poezji Patriotycznej
Uczestnicy:
Weronika Wityńska – I miejsce
Anita Buczyńska
Powiatowy konkurs plastyczny „Zapobiegajmy pożarom”
Uczestnicy:
Dawid Dominik – I miejsce
Maja Kobak – II miejsce
KONKURSY MIĘDZYNARODOWE
MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNO – JĘZYKOWY „FESTIVALS”
Uczestnicy:
Emilia Kozubal
Weronika Dziadosz
Weronika Wityńska
Emilia Tomoń
Oliwia Kłusek
Julia Trybus
Weronika Świątek
Martyna Kozioł
Anita Buczyńska
Laura Telma
Julia Bogaczyk
Martyna Liana
Katarzyna Dziadosz
Olga Janocha
Ewelina Kujda
Emilia Dziadosz
Romina Lipińska
Wiktoria Mermon
Gminny Konkurs Twórczości Wielkanocnej
Uczestnicy:
Bartosz Zuzak
Maja Rogala
Kacper Kłusek – wyróznienie
Dawid Czup
Lena Rogala
Konkurs plastyczny „Collage z jesiennych liści”
Uczestnicy:
Maja Rogala – wyróżnienie
Zuzanna Pelczar – wyróżnienie
Aleksander Janocha – wyróżnienie
Julia Jureczko
Dawid Czup
Wanessa Wilk
Alicja Kisiołek
Miłosz Nizio
Lena Rogala
Malwina Wilk
Bartosz Pelczar
Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek
Julia Nitka zajęła I miejsce